O firmě

Společnost Ogre Consulting Services vznikla v roce 2012 a je poměrně novým subjektem na českém trhu. Ve své činnosti však navazuje na podnikatelské aktivity a na činnosti našich pracovníků a spolupracovníků datující se již od počátku 90-tých let minulého století.

Pracovali jsme a pracujeme na rozsáhlé řadě projektů v oblasti infrastruktury, informačních systémů a dalších součástí IT prostředí. Zároveň jsme se podíleli a podílíme na vzdělávání IT odborníků i běžných uživatelů – jak formou běžných kurzů, tak formou individuálních konzultací.

Snažíme se, aby naše služby a produkty kompletně pokryly požadavky vznikající v IT prostředí – od poradenství, vzdělávání, přes podporu provozu, zajištění HW a SW až po návrh a vývoj SW systémů.
Naším cílem je poskytovat kvalitní a vysoce odborné služby.

Společnost Ogre CS s.r.o. je certifikovaným partnerem fy. Microsoft.

Název firmy pochází z angličtiny. Inspirací není „Zlobr“ ale hora, kterou Angličané nazvali Ogre a jejíž správný místní název zní Baintha Brakk. Tato hora vysoká 7.285 m leží na území Pákistánu v zatím nedotčeném pohoří Karakoram. Tyčí se nad ledovcovou plání Snow Lake (Lukpe Lawo), ze které vytéká ledovec Biafo, poblíž dalších známých vrcholů Latok.